Hardnews

Xiaomi показала бюджетний телевізор на 100 дюймів та 120 Гц

На міжнародному сайті Xiaomi з’явився телевізор TV Max 100, який надійде в продаж на глобальному ринку. Про це повідомляє портал NotebookCheck.

Xiaomi TV Max 100 отримав 100-дюймовий екран з роздільною здатністю 4K (3840×2160 пікселів), частотою оновлення зображення 120 Гц і підтримкою технології MEMC для згладжування динамічних сцен, наприклад, спортивних трансляцій і фільмів. За заявами виробника, дисплей охоплює 94% колірного простору DCI-P3 і підтримує Dolby Vision, HDR10+ і HLG, а також функцію локального затемнення.

Роботу системи смарт-ТБ забезпечує операційна система Android TV 11 з підтримкою YouTube, Amazon Prime Video, Apple TV і Google Chromecast для трансляції екрана смартфона на телевізор. Крім того, TV Max 100 може виступати в якості центру управління розумним будинком за допомогою голосових команд в “Google Асистенті”.

Два вбудовані динаміки в телевізорі потужністю 15 Вт підтримують Dolby Atmos або DTS:X. Серед інших особливостей відзначають наявність Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6, HDMI 2.1 CEC, USB 2.0, Ethernet і роз’єму для навушників.

Вартість Xiaomi TV Max 100 і дата старту продажів поки не оголошені. Передбачається, що новинка коштуватиме приблизно як Redmi Max 100 2025, випущений раніше в Китаї за 10 тис. юанів (близько 30 000 гривень), що для телевізора з такими характеристиками досить дешево.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button