Наука

В США жінка померла, а потім ожила перед розтином

Про незвичайний випадок розповіло видання 10 11 NOW. Третього червня в будинку для літніх людей “Малберрі” у штаті Небраска померла 74-річна Констанс Гланц. Співробітники доправили її в похоронне бюро, де вона за дві години почала подавати ознаки життя просто перед розтином.

За словами працівника похоронного бюро, він помітив, що жінка дихає, після того, як поклав її на патологоанатомічний стіл. Він негайно зателефонував у 911. Прибула поліція і медики, Констанс доправили в лікарню і надали медичну допомогу. У поліції зазначили, що злочинного умислу у співробітників будинку для літніх людей не виявлено.

Такі випадки хоч і надзвичайно рідкісні, але час від часу фіксуються. У медицині вони отримали назву “синдром Лазаря” (є біблійна легенда про оживлення Ісусом Лазаря), або ж самореанімація. Мова про спонтанне відновлення серцевого ритму після визнання пацієнта мертвим. Загалом в історії зафіксовано менше сотні подібних випадків. Однак зазвичай людина “оживає” в проміжок від 5 до 10 хвилин.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button