Новини відеоігор

Sony покаже новий Silent Hill та інші ігри вже цієї ночі

Sony офіційно анонсувала презентацію State of Play, яка відбудеться вночі 31 травня. Про це повідомляється в блозі компанії.

Півгодинна презентація розпочнеться 31 травня о 1:00 за київським часом. У рамках State of Play Sony розповість про 14 ігор для PlayStation 5 і шолома віртуальної реальності PS VR2. Зазначається, що серед анонсів будуть проєкти від внутрішніх студій, а особлива увага буде приділена іграм, запланованим до релізу в поточному році.

З чуток, на State of Play буде представлено новий трейлер римейка культового хоррора Silent Hill 2, а також анонсовано дату його виходу, онлайн-шутер Concord від Firewalk Studios, нову частину Astro Bot, LEGO Horizon Adventures – спільний проєкт Sony і LEGO за серією Horizon. Крім того, очікується, що на заході буде анонсовано ПК-версію God of War Ragnarok. Раніше авторитетний інсайдер billbil-kun заявляв, що ПК-порт “Бога війни” представлять “дуже скоро”.

Подивитися State of Play у прямому ефірі можна буде 31 травня о 1:00 на YouTube, Twitch і TikTok. Тієї ж ночі, о 2:00, відбудеться презентація Konami, присвячена франшизі Silent Hill.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button