Softnews

В Польщі запустять додаток, який автоматично перевірятиме переміщення українців

Польща планує запровадити нову систему моніторингу перебування українців і миттєво призупиняти виплати тим, хто виїжджає з країни, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Польщі Мацей Дущик.

Як повідомляє portalsamorzadowy.pl, Дущик зробив цю заяву під час парламентської дискусії щодо змін до закону про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом, а також інших пов’язаних з ним законів. Нова система має на меті перевірити правомірність отримання іноземцями допомоги в Польщі.

Дущик пояснив, що закон є тимчасовим і діє до кінця вересня 2025 року. “Ми можемо швидко створити ІТ-систему в рамках ZUS (Закладу соціального страхування) для перевірки перебування в Польщі. Ця система, яку ми плануємо впровадити в найближчі місяці, вирішить проблему забезпечення того, щоб усі іноземці, які отримують допомогу в Польщі, мали на неї право”, – сказав він.

Комплексна система дозволить негайно призупинити виплату допомоги будь-якому іноземцю, який виїжджає з Польщі. Дущик очікує значної економії коштів, зазначаючи, що зараз багато людей підпадають під цю категорію.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button