Новини

Результат спільної роботи Panasonic, SanDisk і Toshiba святкує 20-й ювілей

Організація SD Card Association (SDA) святкує 20-річчя. Вона була створена в січні 2000 року. Основне завдання – розробити і прийняти стандарт карт пам’яті Secure Digital (SD), який в наступні роки постійно розвивався. Зараз карти SD кількох поколінь є найбільш поширеними змінними носіями на базі флеш-пам’яті.


SD

Двадцять років тому ринок карт пам’яті був помітно фрагментований, що перешкоджало взаємозамінності носіїв і переносу даних.

Засновниками SDA були компанії Matsushita (тепер це Panasonic), SanDisk (тепер належить Western Digital) і корпорація Toshiba (її підрозділ, що випускає флеш-пам’ять, став окремою компанією Kioxia).

SD Card Association

За 20 років було створено 15 основних фізико-механічних специфікацій та десятки супутніх документів. Розроблена специфікація мініатюрного форм-фактора microSD. Максимальний об’єм карт постійно збільшувався. 

[adsforwp id=”10622″]

У разі специфікації SDUC він досягає 128 ТБ, а в продажу доступні карти SDXC об’ємом 1 ТБ. Для порівняння: перша карта SD, випущена в 2000 році, мала обсяг 8 МБ. 

Швидкість карт за цей час виросла майже в 100 разів: з 12 МБ / с до 985 МБ / с в разі новітньої специфікації SD Express. Кількість членів SDA перевищила 1700.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button