Новини

Louis Vuitton випустила бездротові навушники з рекордним цінником

Після того, як стало зрозуміло, що ту чи іншу переносну електроніку можна просувати в якості модних аксесуарів, на ринок вийшли різні компанії, що спеціалізуються саме на моді.

Сьогодні не Louis Vuitton презентувала повністю бездротові навушники Horizon Earphones. І, зрозуміло, з вражаючою вартістю – 1000 доларів. Рівно стільки ж рік тому просили за іншу модель бренду – High Snobiety . Технічно вона була копією Master & Dynamic MW07, але за рахунок логотипу та оформлення ціна зросла втричі.

Louis Vuitton Horizon Earphones

Нова модель модного бренду також створена Master & Dynamic. На цей раз за основу взяті навушники MW07 Plus, які виробник пропонує за 300 доларів. Тобто знову маємо подорожчання втричі всього лише через бренд.

Louis Vuitton Horizon Earphones

Прикро, але на сайті Louis Vuitton ніяких параметрів не вказано. Якщо ж звернутися до сайту Master & Dynamic, то ми дізнаємося, що навушники підтримують Bluetooth 5.0 і мають в основі 10-міліметрові берилієві динаміки. Автономність самих навушників досить вражаюча – 10 годин. Разом з футляром вона досягає 40 годин. Є підтримка швидкої зарядки. Також можна виділити підтримку aptX і SBC, бездротової зарядки і наявність захисту від вологи і пилу (IPx5).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button