Новини

PlayStation 5: абсолютно новий ігровий досвід та дата появи в Україні

Ігрові приставки з кожним днем ​​стають все більш затребуваними, і це цілком собі реальний факт. Купують їх люди по всьому світу для того, щоб грати у відеоігри, однак існуюче покоління таких вже дуже сильно застаріло, тому вже незабаром на ринок вийдуть нові моделі, які виявляться краще в усіх відношеннях, запропонувавши цілу масу різних особливостей. Однією з таких виявиться така новинка, як Sony PlayStation 5, а приписують їй цілу масу різних нововведень, за рахунок яких вона виявиться настільки привабливою і просунутої, наскільки це взагалі можливо. Сьогодні, 20 січня 2020 року, в мережу потрапили вкрай цінні і актуальні відомості з цього приводу, які проливають світло на одну з «фішок» новинки.


Журналісти виявили у відкритій базі даних патентів нову заявку від Sony, і така вже схвалили в повній мірі. В її рамках даний виробник електроніки запатентував спеціальну нову технологію, яка являє собою, по суті, ігрового голосового помічника, призначеного для використання в іграх. Для того, щоб ним можна було користуватися, в геймпад DualShock 5 вбудували відразу два мікрофони, які, працюючи спільно, відсікаючі всі сторонні звуки. Судячи з усього, в ігрову приставку PS5 вбудований віртуальний помічник PlayStation Assistant, який вигідно відрізняється від усіх існуючих на ринку тим, що дозволяє без зайвих складнощів здійснювати різні дії в відеоіграх. Так, наприклад, його можна попросити відкрити міні-кару, прокласти маршрут, вказати шлях до найближчий аптечки або зробити щось ще.

Sony PlayStation 5 Pro

[adsforwp id=”10622″]

Наприклад, граючи в якийсь онлайн-шутер, гравець може запитати у PlayStation Assistant, скільки ворогів залишилося в живих, щоб точно дізнатися рівень загрози. Всі ці дії, звичайно, можна виконати і самостійно, але на це доведеться витратити дорогоцінний час, а такого під час напруженого бою дуже мало. Крім того, в геймпад від Sony PlayStation 5 вбудовані динаміки, на яких можуть відтворюватися різні звуки, пов’язані з ігровим процесом. Звичайно, компанія-виробник нової ігрової приставки сама гарантовано розповість про таку особливість під час її презентації, а разом з тим, найімовірніше, навіть покаже принцип її роботи.

PlayStation 5

Очікується, що повноцінна презентація консолі PS5 відбудеться вже в середині лютого 2020 року, тобто чекати цього самого моменту залишилося вкрай мало часу. Втім, звичайно, нова ігрова приставка надійде в продаж тільки в кінці року, тому чекати її появи на полицях магазинів доведеться ще досить довго. Очікується, що купити Sony PlayStation 5 стане можливим за $ 500 (10000 гривень), тобто її покупка повинна обійтися в украй скромну суму грошей, розмір якої по кишені кожній людині. Залишилося лише дочекатися презентації, а потім і виходу на ринок. За попередніми даними, в листопаді консоль вийде в США і Японії, тоді як в грудні вона стане доступна в Україні, Європі та інших країнах світу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Який бовдур пише статті на цьому сайті? Його треба негайно звільнити. По-перше, де це ви бачили долар по 20 гривень? По-друге, ціна в 500 доларів ще не підтверджена, а навіть якщо вона такою і буде, то це рекомендована ціна в США, в нас вона на старті буде продаватися не менше, ніж за 15-17 тис. грн., тобто приблизно 625-700 доларів, і це по нинішньому курсу, а хто його знає що до кінця року буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button