Новини

The Last of Us: краща гра для PlayStation 4 вийде на ПК

Створювати нові цікаві відеоігри з кожним роком стає все важче і важче, так як придумувати щось нове і незвичайне неймовірно складно, адже гравці бачили вже буквально все. Саме тому різні ігрові студії зараз займаються тим, що перевипускають старі ігри, додаючи в них сучасну графіку і покращуючи різні аспекти. Сьогодні, 20 січня 2020 року, стало відомо про те, що вже в цьому році краща гра для консолі Sony PlayStation 4 стане доступна на комп’ютерах, тобто всі власники таких зможуть в неї зіграти без зайвих складнощів, і при цьому проект виявиться краще за версію для PS4, тому що він забезпечить більш високу якість графіки, підвищену швидкість завантаження, а також цілу масу інших приємних особливостей, які зроблять ігровий процес більш приємним.


Як стало відомо від офіційного джерела, в даний час всесвітньо відома ігрова студія Naughty Dog веде пошуки співробітників, які працюватимуть над іграми для платформи ПК. Кандидат повинен обов’язково мати досвід роботи в даній сфері, будучи здатним, можливо, навіть очолити команду з кількох людей. За словами журналістів, все це потрібно для того, щоб випустити відеогру The Last of Us, відому в Україні під найменуванням «Одні з нас», для комп’ютерів. Вона вийшла ще в 2013 році, причому на той момент для платформи PS3, а через рік її зробили доступною для PS4, але вже з покращеною графікою. З тих самих пір технології зробили крок далеко вперед, а якість графіки зросла, тому перед релізом даного проекту на комп’ютери розробникам доведеться поліпшити візуальну складову.

The Last of Us

При переносі The Last of Us на PC розробники будуть використовувати такі сучасні API, як DirectX 12, Vulkan і ряд інших. При цьому, як наголошується, ігрова студія Naughty Dog буде в повній мірі підтримувати такі архітектури, як AMD GCN і NVIDIA CUDA, щоб використовувати потенціал будь-яких відеокарт на повну котушку. Реліз відеогри «Одні з нас» для комп’ютерів абсолютно точно порадує все ігрове співтовариство і дозволить знову зробити її вкрай популярною. За версією багатьох журналістів, саме ця гра є кращою з усіх, які вийшли за більш ніж десять років. Вона є вкрай цікавою і емоційної, дозволяючи зануритися в ігровий процес і отримати від нього цілу масу задоволення.

[adsforwp id=”10622″]

The Last of Us

Швидше за все, компанія Sony вже незабаром сама оголосить про те, що вона збирається випустити порт цієї гри на комп’ютери, як вона вже зробила з деякими відеоіграми. Крім того, за даними інсайдерів, в нинішньому 2020 року відбудеться реліз для ПК ще одного ексклюзиву від Sony PlayStation 4. Ним виявиться таким гра Horizon: Zero Dawn, доступна ось уже як багато років в ексклюзивному порядку для PS4. Якщо все це насправді так, і японська корпорація насправді почала масово переносити свої колись ексклюзивні ігри на комп’ютери, то вже в найближчі роки всі бажаючі, можливо, отримають можливість пограти в God of War і багато інших відеоігор на комп’ютерах без необхідності використовувати для всього цього ігрову приставку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button