Новини

Xiaomi Mi Band 4 протягом 10 днів роздають безкоштовно

Одним з найбільш просунутих спортивних браслетів на ринку зараз є Xiaomi Mi Band 4, а випущений такий був влітку нинішнього року. В даний час цей наручний гаджет є самим справжнім бестселером продажів, тому що саме його купує собі більшість покупців, які потребують фітнес-трекер. Пристрій може похвалитися кольоровим 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів і підтримкою сенсорного управління, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, магнітної зарядкою, модулем Bluetooth 5.0 LE з радіусом роботи в 50 метрів, а також, крім того, великою кількістю різних сенсорів і датчиків, які необхідні для роботи всіх заявлених виробником функцій.

Ще в липні нинішнього року жителям України стала доступна для покупки сертифікована версія даного фітнес-браслета, проте вона коштувала вкрай багато – цілих 1299 гривень. Звичайно, таких грошей Xiaomi Mi Band 4 абсолютно точно вартий, але навіщо платити їх, якщо до кінця жовтня цей фітнес браслет можна отримати абсолютно безкоштовно, але всього протягом останніх 10 днів жовтня.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

За допомогою Xiaomi Mi Band 4 можна стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну і пульс на цілодобовій основі 24/7, отримувати вібрацію під час вхідних дзвінків на телефон, переглядати отримані повідомлення з мобільного пристрою, управляти відтворенням музики на смартфоні, а також здійснювати цілу масу інших дій без будь-яких складнощів. За рахунок захисту від води за стандартом IP68 з можливістю занурення під воду на глибину до 50 метрів з даними наручним гаджетом можна занурюватися під воду, наприклад в басейні або ванні. Підтримка безлічі спортивних режимів робить цей фітнес-трекер вкрай привабливим для всіх, хто займається різними видами спорту. Використовувати даний гаджет можна в парі з телефонами на базі Android і iOS, користуючись при цьому фірмовим додатком під назвою Mi Fit. На радість всіх тих, хто хоче його отримати, зробити це можна абсолютно безкоштовно, правда тільки до кінця жовтня.

Xiaomi Mi Band 4

Видання GSMinfo вирішило провести спеціальну акцію, в рамках якої Xiaomi Mi Band 4 роздають безкоштовно, але тільки до кінця топочного місяця. Щоб стати її учасником необхідно:
 

  1.Вподобати та підписатися на оновлення нашої сторінки GSMinfo в Facebook.

GSMInfo

  2.Під конкурсним постом залишити коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4, а також зробити репост поста в себе на сторінці.

https://www.facebook.com/gsminfoUA/photos/a.383562269025824/408841519831232/?type=3&theater

Вже 31 жовтня 2019 року в вечірній час будуть підведені підсумки конкурсу, а переможець отримають цей спортивний браслет безкоштовно, і навіть доставка за наш рахунок. Взяти участь в спецпропозиції можуть лише жителі України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button