Новини

Xiaomi знову шокує: на часі смартфон з 7 виїзними камерами

Обговорення
Oppo Find X2

Xiaomi продовжує дотримуватися принципу «камер багато не буває». У черговому патенті компанії, зареєстрованому китайською національною організацією інтелектуальної власності, описується смартфон, всі камери якого виїжджають з корпусу.


Відомство CNIPA зареєструвало патенти Xiaomi, що описують три варіанти смартфона з висувними камерами. При цьому дизайн самого висувного модуля ідентичний, а ось кількість камер відрізняється. Сам модуль займає близько 60-70% ширини пристрою.

Щоб створити по-справжньому безрамковий смартфон, компанія вирішила розмістити всі камери на компактному висувному майданчику. Всі три представлених концепти включають дві фронталки, а ось кількість основних модулів різниться: є варіант на два, три і навіть п’ять сенсорів.

Таким чином, топова модифікація смартфона включає відразу сім камер, розміщених на одному рухомому модулі.

Xiaomi з 7 висувними камерами

Подібне рішення дозволяє створити дійсно безрамковий смартфон без вирізів та отворів в екрані, а також великою кількістю сенсорів на тильній стороні.

Відзначимо, що сама ідея не нова: щось подібне вже було реалізовано в OPPO Find X, що вийшов в 2018 році.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

США називають співпрацю з Huawei «справжнім безумством»

В минуле

Гнучкий Samsung Galaxy Flip Z отримає новий захист екрану

В майбутнє

Також буде цікаво