Новини

Європейці змусять Apple вдосконалити всі моделі iPhone

Бажання Європейської комісії стандартизувати зарядні роз’єми мобільних пристроїв – явище не нове. По суті, вона наполягає на цьому вже близько десяти років, але незабаром справа таки може зрушити з мертвої точки.


Деякі члени Європейського парламенту закликали Єврокомісію прийняти нормативні заходи, які змусять кожного виробника смартфонів прийняти єдиний метод зарядки. У заяві, що пролунала слідом за обговоренням, комісар Марос Сефковіч (Maros Sefcovic) сказав, що комісія розгляне «законодавчий підхід» до вирішення проблеми.

Порт iPhone USB-C

Голосування з цього питання очікується на одному з наступних засідань. Якщо європейські законодавці доб’ються свого, то всім компаніям доведеться застосовувати єдиний метод зарядки, і найочевидніший – це USB-C. 

Варто зауважити, що на нього і так вже перейшли чи не всі виробники, але тільки не Apple. В смартфонах цієї компанії, як і раніше застосовується роз’єм Lightning.

[adsforwp id=”10622″]

Таким чином, якщо закон все-таки буде прийнятий (а ймовірність цього висока), то Apple доведеться перевести iPhone на USB-C, в іншому випадку компанія втратить європейський ринок.

За стандартизацією зарядних роз’ємів і пристроїв Європейською комісією стоїть бажання, по-перше, полегшити життя користувачам, а по-друге, знизити кількість «електронного сміття», розміри якого зарядки різних стандартів тільки збільшують.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button