Новини

Смартфони Oppo зададуть “новий стандарт візуальної якості”

Обговорення
Oppo

Протягом багатьох років виробники смартфонів намагаються покращувати якість екранів своїх смартфонів, в цьому році тенденція збережеться. Компанії шукають нові способи, які дозволять їх смартфонам виділятися на тлі конкурентів.


Oppo оголосила, що вона співпрацює з відомою компанією Pixelworks, яка допомагає їй створити дисплеї нового типу для смартфонів. Oppo хоче «поліпшити дисплеї з високою частотою оновлення з допомогою ключових технологій Pixelworks».

Таку заяву зробив Джеймс Ван (James Wang), віце-президент компанії з постачання комплектуючих.

Смартфони Oppo отримають дисплеї нового покоління Pixelworks

Дисплеї нових смартфонів Oppo будуть перевершувати існуючі екрани по чіткості, якості передачі кольору та частоті оновлення зображення. Віце-президент Oppo додав, що ці дисплея зададуть новий стандарт візуальної якості в індустрії смартфонів.

Варто додати, що технології Pixelworks раніше використовувалися в екрані смартфона Nokia 7.2, який хвалили оглядачі та користувачі.

Oppo і Pixelworks планують випустити перші смартфони з новими екранами вже в першій половині року, що наступив.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Z Flip позбудеться досить важливої функції

В минуле

Xbox Series X може порвати PlayStation 5 по швидкості зчитування

В майбутнє

Також буде цікаво