Новини

Microsoft вирішила більше не оновлювати Windows 10 як це було раніше

Обговорення
Windows 10 20H1

Джерела з’ясували, що Microsoft може почати випускати лише одне велике оновлення для Windows 10 в рік. Зміна політики може статися вже в 2020 році.


Ми звикли, що Microsoft випускає великі поновлення для Windows 10 два рази в рік: навесні та восени. Однак тепер, як стверджують джерела, система буде глобально оновлюватися тільки щовесни. Уже в 2019 році весняний апдейт приніс безліч нових функцій, а осінній швидше був спрямований на оптимізацію та поліпшення.

Ймовірно, Microsoft продовжить випускати ось такі коригувальні осінні оновлення. Повідомляється також, що компанія вже майже завершила роботу над оновленням 20H1, яке повинно вийти навесні 2020. Зараз Microsoft проводить фінальні тести і усуває помилки.

Компанія вирішила перейти на нову політику, тому що побачила велику кількість звернень про збої в роботі Windows 10. Microsoft зробила висновки, що їй варто зосередитися на усуненні можливих помилок в наступних апдейтах, а не на додаванні нових функцій.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 9 виходить вже зовсім скоро: перші фото

В минуле

Microsofot підтвердила примусову зміну браузера на Windows 10, але не у всіх

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.