Hardnews

Перераховано п’ять місць, де точно не варто залишати смартфон на ніч

Наші смартфони є життєво важливими інструментами для роботи, спілкування та розваг. Проте те, де ми залишаємо їх на ніч, може вплинути на їхню продуктивність та довговічність. Ось п’ять місць, яких слід уникати:

  1. Під подушкою: Тримати телефон під рукою під час сну може бути спокусливо, але розміщення його під подушкою може призвести до перегріву через погане розсіювання тепла, що може пошкодити телефон і створити потенційну небезпеку пожежі.
  2. Біля джерел води: Тумбочки біля раковини або ванни можуть здаватися зручними, але випадкові бризки води можуть непоправно пошкодити ваш телефон, особливо якщо він не має високого рейтингу водонепроникності.
  3. На підлозі: Якщо залишити телефон на підлозі, збільшується ймовірність того, що на нього можуть випадково наступити або перекинути, що може призвести до тріщин на екрані або ще гірше.
  4. Біля джерел тепла: Не залишайте смартфон біля обігрівачів, радіаторів або будь-яких пристроїв, що випромінюють тепло. Високі температури можуть пошкодити акумулятор, скоротити термін його служби і навіть призвести до вибуху.
  5. Прямі сонячні промені: Навіть вночі залишати телефон на підвіконні під впливом місячного світла, яке до ранку перетвориться на прямі сонячні промені, – погана ідея. Тривалий вплив сонячних променів може призвести до перегріву і розрядки акумулятора.

Ваш смартфон заслуговує на безпечне місце для відпочинку. Виділене місце на столі або тумбочці, подалі від потенційних небезпек, ідеально підійде для забезпечення його довговічності та оптимальної роботи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button