Глава компанії Apple заробляє в 200 разів більше від звичайних робітників

Зараз на головній

Представники Apple поділилися офіційною інформацією про заробітну плату голови корпорації. Так, в 2019 році Тім Кук заробив більше 11 млн доларів.


Відзначається , що даний дохід складається з стандартної зарплати, оціненої в 3 млн, а також добавки у вигляді 7,7 млн доларів, які передбачені за виконання планів. Крім того, Куку також перерахували близько 884 доларів, які, за словами джерела, розподілені в якості “додаткової компенсації”.

[adsforwp id=”10622″]

У той же час розмір середньої заробітної плати Apple в 2019 році дорівнює 57 596 доларам, що пов’язано з великим штатом в роздрібній торгівлі та службі підтримки корпорації. Таким чином, глава Apple заробляє в 201 раз більше, ніж отримує середньостатистичний працівник корпорації.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей