Новини

Нарешті, компанія Huawei почала продажі власних ноутбуків

Обговорення
Huawei MateBook D15 Ryzen Edition

Ноутбук Huawei MateBook D15 Ryzen Edition був представлений в кінці листопада, а вчора він надійшов у продаж на території Китаю за ціною близько 570 доларів.


MateBook D15 Ryzen Edition отримав великий 15,6-дюймовий FHD-дисплей з ефективною площею 87%, співвідношенням сторін екрану 16: 9 і вузькими 5,3-міліметровими рамками навколо дисплея. Тим часом, корпус має товщину 16,9 мм і масу близько 1,62 кг. Корпус новинки виконаний з алюмінієвого сплаву.

Huawei MateBook D15 Ryzen Edition

Всередині ноутбука знаходяться процесор AMD Ryzen 5 3500U, 8 ГБ оперативної пам’яті, твердотільний накопичувач ємністю 256 ГБ, жорсткий диск на 1 ТБ і відеокарта Radeon Vega 8.

Крім того, MateBook D15 Ryzen Edition підтримує функцію спільної роботи на кількох екранах, яка дозволяє йому взаємодіяти зі смартфонами на різних платформах в режимі реального часу. Реалізована також система перетягування для передачі файлів, зображень і ще багато чого.

MateBook D15 Ryzen Edition поставляється з попередньо встановленими Windows і Office.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony PlayStation 5 покращить графіку в старих іграх

В минуле

Яким може бути найцікавіший флагман року?

В майбутнє

Також буде цікаво