Новини

Ідеї для власного бізнесу: як вибрати обладнання для пральні

Облаштування пральні — актуальне питання не лише для власників готелів та промислових підприємств, а й для дитсадків, медичних закладів та навіть ресторанів. Також спеціальне обладнання може знадобитися тим підприємцям, які планують відкрити хімчистку з нуля або замінити застаріле обладнання. 

Правильний вибір професійного прального обладнання для пралень та хімчисток є ключовим фактором їх успішної роботи. Ми зібрали актуальну інформацію про пральне обладнання, щоб допомогти вам з вибором, адже помилятися тут не можна — промислове обладнання коштує недешево. 

На що звернути увагу при виборі обладнання для пральні

Обираючи пральне обладнання варто звернути увагу на бренди, які вже встигли себе зарекомендувати на ринку, наприклад, Unimac. А от щодо вибору конкретних моделей пральних чи сушильних машин, то потрібно орієнтуватися одразу на декілька параметрів.

 1. Масштаби бізнесу та його потреби

Першим кроком при виборі прального обладнання є оцінка масштабів бізнесу та його потреб. Необхідно враховувати частоту прання, тип тканини та інші параметри. Лише визначивши свої потреби, ви зможете знайти найкращий варіант під свої потреби та бюджет. Для прикладу, пральні машини для дитячого садка та промислового підприємства будуть дуже різними. 

 1. Типи прального обладнання

Існує безліч видів прального обладнання. Ви можете обрати великі та потужні промислові пралки або менш потужні варіанти, якщо мова йде, наприклад, про дитячий садок. Щодо обладнання для хімчистки, то воно дещо відрізняється, адже це спеціальні машини, які використовують рідину, щоб очистити текстиль та білизну від бруду та плям.

 1. Характеристики та функціонал

Важливо враховувати характеристики та функціонал прального обладнання. Це можуть бути розміри машини, максимальна швидкість обертання барабану, кількість програм прання, наявність системи дозування миючих засобів, простоту управління та інші функції, які можуть забезпечити зручність та ефективність використання. 

 1. Вартість та якість

При виборі прального обладнання також важливо звернути увагу на вартість та якість обладнання. Дешевше обладнання може зекономити гроші на початку, але низька якість може призвести до витрат на ремонт та хз заміну в майбутньому. Найкраще обладнання зазвичай коштує дорожче, але його витрати окупляться в майбутньому завдяки більшій продуктивності та ефективності.

 1. Гарантії та технічна підтримка

Не менш важливим фактором при виборі прального обладнання є гарантія та технічна підтримка. Важливо переконатися, що обладнання поставляється з гарантією та буде відремонтоване в разі несправності. 

Як бачите все доволі просто, а спеціалісти компанії “НОВА КОЛОР” завжди готові надати вичерпну консультацію стосовно вибору якісного прального обладнання від бренду Unimac. 

Чому варто придбати пральне обладнання від Unimac

Компанія “НОВА КОЛОР” пропонує широкий вибір обладнання для пралень та хімчисток. 

Тож ви знайдете різноманітне пральне обладнання, таке як:

 • Пральні машини з різними категоріями завантаження, що дозволяє вибрати модель під будь-яких потреби, від невеликих пральних компаній до великих промислових підприємств. 
 • Сушарки з різною ємністю та функціоналом, що дозволяє знайти обладнання з оптимальними параметрами для ваших умов. 
 • Прасувальні машини різних типів, які допоможуть підтримувати продуктивність та якість прасування на високому рівні.
 • Системи відновлення одягу, які дозволяють відновлювати одяг, що втратив початковий вигляд. 
 • Хімчистильні машини, які дозволяють ефективно очищати різні типи тканин.
 • Допоміжне обладнання, таке як візки для транспортування чи спеціальні столи для виведення плям. 

До переваг прального обладнання в “НОВА КОЛОР” можна віднести високу якість, надійність та ефективність роботи, що дозволяє зменшувати витрати на обслуговування та ремонт. Крім того, компанія пропонує конкурентні ціни та широкий вибір обладнання, що дозволяє знайти модель з оптимальними параметрами за доступну ціну.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button