Новини

Флагман Xiaomi Mi 10 отримає новітню оперативну пам’ять та унікальний екран

Обговорення
Xiaomi камерафон

Віце-президент Xiaomi та очільник бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing), який регулярно спілкується з шанувальниками на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo, на початку грудня заявив, що в першому кварталі наступного року на ринку з’являться смартфони, які будуть обладнані оперативною пам’яттю LPDDR5 .


Тоді ми тільки припустили, що мова йде про Xiaomi Mi 10. Тепер, перевірений китайський інсайдер під ніком Digital Chat Station, який регулярно постачає громадськість достовірною інформацією, повідомив у соціальній мережі Weibo, що це дійсно так.

Згідно з інформацією джерела, старша версія Xiaomi Mi 10 Pro буде оснащена оперативною пам’яттю LPDDR5, а також екраном роздільною здатністю FullHD + зі співвідношенням сторін 20: 9.

Xiaomi Mi 10 Pro

Фанатський рендер

Він додав, що використання оперативної пам’яті LPDDR5 в старшій версії Xiaomi Mi 10 Pro не виключає можливості того, що вона також з’явиться в стандартній версії Xiaomi Mi 10.

Презентація смартфона очікується в лютому наступного року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Приват изменил правила работы всех банкоматов с 1 января

В минуле

Якими будуть смартфони в найближчому майбутньому (відео)

В майбутнє

Також буде цікаво