Lifecell
Обговорення

Найбільший оператор фіксованого зв’язку Укртелеком та мобільний оператор lifecell не можуть домовитися про продовження договору про взаємоз’єднання мереж на 2020 рік.


Про це повідомили в компанії lifecell.

Позиція lifecell

Термін дії поточного договору про взаємодію мережі lifecell з мережею ВАТ Укртелеком незабаром закінчується. Існуючий договір, за яким обидві компанії працювали протягом року, задовольняє lifecell. Тому компанія ініціювала процес продовження дії договору про взаємодію з ВАТ Укртелеком на 2020 рік “, – повідомляє lifecell.

Але, як стверджують в lifecell, поки не вдалося отримати згоду з боку Укртелеком.

Позиція Укртелеком

Ми хочемо укласти новий договір і зараз обговорюємо комерційні умови“, – повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелеком Михайло Шуранов.

Шуранов підкреслює, що по ряду умов у lifecell не зовсім ринкова позиція.

Я б сказав що вони до нас жорсткіше ставляться, ніж ринок в цілому. Ми ж хочемо ринкових умов досягти в переговорах “, – повідомив Шуранов.

Що буде з абонентами?

У lifecell запевняють, що незважаючи на ситуацію, що склалася, ні абоненти Укртелеком, ні абоненти lifecell не втратять можливості здійснювати дзвінки один одному і не будуть відчувати будь-яких обмежень в спілкуванні.

lifecell і Укртелеком не перший раз не можуть домовитися за умовами взаємоз’єднання. Дуже схожа ситуація сталася напередодні 2018 року. Але в кінцевому підсумку компаніями вдалося підписати контракт.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

MIUI 12 точно не выйдет для следующих смартфонов

В минуле

Xiaomi вкотре попала до Книги рекордів Гіннеса

В майбутнє

Також буде цікаво