Новини

Абоненти lifecell не зможуть дзвонити на міські номери?

Найбільший оператор фіксованого зв’язку Укртелеком та мобільний оператор lifecell не можуть домовитися про продовження договору про взаємоз’єднання мереж на 2020 рік.


Про це повідомили в компанії lifecell.

Позиція lifecell

Термін дії поточного договору про взаємодію мережі lifecell з мережею ВАТ Укртелеком незабаром закінчується. Існуючий договір, за яким обидві компанії працювали протягом року, задовольняє lifecell. Тому компанія ініціювала процес продовження дії договору про взаємодію з ВАТ Укртелеком на 2020 рік “, – повідомляє lifecell.

Але, як стверджують в lifecell, поки не вдалося отримати згоду з боку Укртелеком.

Позиція Укртелеком

Ми хочемо укласти новий договір і зараз обговорюємо комерційні умови“, – повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелеком Михайло Шуранов.

[adsforwp id=”10622″]

Шуранов підкреслює, що по ряду умов у lifecell не зовсім ринкова позиція.

Я б сказав що вони до нас жорсткіше ставляться, ніж ринок в цілому. Ми ж хочемо ринкових умов досягти в переговорах “, – повідомив Шуранов.

Що буде з абонентами?

У lifecell запевняють, що незважаючи на ситуацію, що склалася, ні абоненти Укртелеком, ні абоненти lifecell не втратять можливості здійснювати дзвінки один одному і не будуть відчувати будь-яких обмежень в спілкуванні.

lifecell і Укртелеком не перший раз не можуть домовитися за умовами взаємоз’єднання. Дуже схожа ситуація сталася напередодні 2018 року. Але в кінцевому підсумку компаніями вдалося підписати контракт.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button