Новини

В Київстарі розповіли коли чекати підвищення тарифів

Обговорення
Київстар

Підняття цін на тарифи компанії Київстар вистачить як мінімум на один рік, повідомив в інтерв’ю LIGA.net CEO компанії Олександр Комаров.


Це досить довгострокова історія (підняття цін на тарифи – ред. ).  Мінімальний горизонт в один рік. Я за певний баланс. Нам потрібно збалансувати необхідність інвестувати, виконувати нові ліцензійні зобов’язання і якусь адекватність в розумінні того, скільки має коштувати зв’язок “, – сказав він.

Нагадаємо, що Київстар з першого жовтня серйозно підвищив ціни на зв’язок, запропонувавши користувачам лінійку нових тарифів.

Також Комаров вважає, що “фаза якихось різких підвищень тарифів закінчується“. Крім цього він пояснив, що компанія підвищила тарифи на тлі “дуже різко зростаючого споживання”.

Наприклад, в минулому році ми росли на 100%, більше рік до року за споживанням даних. У цьому році, може, буде 70%, в наступному – 50%. У цьому є певна логіка. Ми вийдемо на оптимальний наповнення тарифних планів, і історія value for money просто не буде працювати так, як вона працює зараз“, – розповів Комаров.

Ще CEO Київстар відзначив той факт, що “Україна зараз знаходиться в двадцятці країн з найдешевшою мобільним зв’язком світу”. А в Європі “остання за середнім чеком за послуги мобільного зв’язку”.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Як бренди тестують виробництво смартфонів (фото)

В минуле

Xiaomi взялась за людей з вадами зору і слуху

В майбутнє

Також буде цікаво