Новини

В Київстарі розповіли коли чекати підвищення тарифів

Підняття цін на тарифи компанії Київстар вистачить як мінімум на один рік, повідомив в інтерв’ю LIGA.net CEO компанії Олександр Комаров.


Це досить довгострокова історія (підняття цін на тарифи – ред. ).  Мінімальний горизонт в один рік. Я за певний баланс. Нам потрібно збалансувати необхідність інвестувати, виконувати нові ліцензійні зобов’язання і якусь адекватність в розумінні того, скільки має коштувати зв’язок “, – сказав він.

Нагадаємо, що Київстар з першого жовтня серйозно підвищив ціни на зв’язок, запропонувавши користувачам лінійку нових тарифів.

Також Комаров вважає, що “фаза якихось різких підвищень тарифів закінчується“. Крім цього він пояснив, що компанія підвищила тарифи на тлі “дуже різко зростаючого споживання”.

Наприклад, в минулому році ми росли на 100%, більше рік до року за споживанням даних. У цьому році, може, буде 70%, в наступному – 50%. У цьому є певна логіка. Ми вийдемо на оптимальний наповнення тарифних планів, і історія value for money просто не буде працювати так, як вона працює зараз“, – розповів Комаров.

Ще CEO Київстар відзначив той факт, що “Україна зараз знаходиться в двадцятці країн з найдешевшою мобільним зв’язком світу”. А в Європі “остання за середнім чеком за послуги мобільного зв’язку”.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button