Новини

Інтелектуальний дисплей від Xiaomi засвітився на фото

Перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки індустрії, виклав живі фотографії розумного дисплея Xiaomi Mi AI Touchscreen Speaker Pro 8.


Нагадаємо, Xiaomi Mi AI Touchscreen Pro 8 має 8-дюймовий дисплей, в основі якого розташований блок з начинкою і динаміками. Кнопки включення і регулювання гучності знаходяться за правим боком дисплея, а камера знаходиться над екраном. Екран має високу якість зображення і олеофобне покриття, тому на ньому не залишаються відбитки пальців.

Xiaomi Mi AI Touchscreen Speaker Pro 8

Xiaomi Mi AI Touchscreen Pro 8 має три динаміка, діаметр кожного становить 50,8 мм. Xaiomi каже, що динаміки були налаштовані за допомогою фахівців компанії DTS. Xiaomi Mi AI Touchscreen Pro 8 підтримує відеодзвінки на нові моделі телевізорів Xiaomi Mi TV 5 Pro.

Крім того, гаджет підтримує величезну кількість пристроїв розумного будинку і різні IoT-платформи, включаючи Philips, Viomi, Yellight, Smartmi, Konke і Roborock. Xiaomi повідомила, що до 31 березня вона випустить оновлення, яке дозволить підключати нові пристрої розумного будинку до інтелектуального дисплею за допомогою голосу. Все, що вам потрібно зробити, це попросити його знайти розумні пристрої в одній мережі.

Новинка вже надійшла в продаж і пропонується за ціною близько 85 доларів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button