Новини

Інтелектуальний дисплей від Xiaomi засвітився на фото

Обговорення

Перевірений мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma), який регулярно публікує достовірні відомості про новинки індустрії, виклав живі фотографії розумного дисплея Xiaomi Mi AI Touchscreen Speaker Pro 8.


Нагадаємо, Xiaomi Mi AI Touchscreen Pro 8 має 8-дюймовий дисплей, в основі якого розташований блок з начинкою і динаміками. Кнопки включення і регулювання гучності знаходяться за правим боком дисплея, а камера знаходиться над екраном. Екран має високу якість зображення і олеофобне покриття, тому на ньому не залишаються відбитки пальців.

Xiaomi Mi AI Touchscreen Speaker Pro 8

Xiaomi Mi AI Touchscreen Pro 8 має три динаміка, діаметр кожного становить 50,8 мм. Xaiomi каже, що динаміки були налаштовані за допомогою фахівців компанії DTS. Xiaomi Mi AI Touchscreen Pro 8 підтримує відеодзвінки на нові моделі телевізорів Xiaomi Mi TV 5 Pro.

Крім того, гаджет підтримує величезну кількість пристроїв розумного будинку і різні IoT-платформи, включаючи Philips, Viomi, Yellight, Smartmi, Konke і Roborock. Xiaomi повідомила, що до 31 березня вона випустить оновлення, яке дозволить підключати нові пристрої розумного будинку до інтелектуального дисплею за допомогою голосу. Все, що вам потрібно зробити, це попросити його знайти розумні пристрої в одній мережі.

Новинка вже надійшла в продаж і пропонується за ціною близько 85 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei готує випуск гнучкого Mate X2, що першим отримає Kirin 1000

В минуле

Світова прем’єра Oppo Reno 3: першопрохідець на MediaTek Dimensity 1000 (фото)

В майбутнє

Також буде цікаво