Новини

Стало відомо, який матиме вигляд iPhone 12

Відомий мережевий інформатор і дизайнер Бен Гескін (Ben Geskin) опублікував новий відеоролик, в якому показано передбачуваний смартфон iPhone 12, який готується до виходу у вересні наступного року.


iPhone 12

Дане відео примітно тим, що воно було створено перевіреним інсайдером на базі наявних чуток і витоків. Бен Гескін додав, що в роботі над роликом йому допомагав Азис Гаус (Aziz Ghaus) під ніком @smazizg. Автори вважають, що нові смартфони можуть позбутися вирізу в екрані для системи фронтальних камер.

Інсайдер підтверджує, що згідно з новими чутками, компанія Apple презентує нові моделі iPhone 12, які будуть оснащені екранами діагоналлю 5,4 і 6,1 дюйма. У плані дизайну вони будуть нагадувати класичний iPhone 4.

Що стосується камери, то вона повинна бути здвоєною і виконаною в такому ж ключі, як і камера iPhone 11. Крім того, всі нові смартфони матимуть підтримку мереж п’ятого покоління.

Очевидно, що на початку року, після того, як перші зразки корпусів потраплять в тестове виробництво, потік інформації про нові смартфонах збільшиться.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button