Новини

Компанія Xiaomi визначилась з країною-виробничим центром

Згідно з останніми заявами Xiaomi, компанія вже має 7 заводів в Індії, які виробляють понад 99% смартфонів, що продаються в цій країні.


Віце-президент Xiaomi та очільник Xiaomi India Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain) заявив, що Індія може стати світовим виробничим центром Xiaomi. Якщо це станеться, то компанія зможе експортувати вироблені в Індії продукти в інші країни. 

В даний час корпорація Xiaomi запустила невелику пілотну програму з експорту «індійських» смартфонів Xiaomi в Бангладеш і Непал. Крім того, є пропозиції, що Xiaomi буде відкривати нові лабораторії з тестування смартфонів.

Xiaomi хоче зробити Індію світовим виробничим центром
Xiaomi хоче зробити Індію світовим виробничим центром

Що стосується виробництва місцевих мобільних телефонів Xiaomi в Індії, то компанія в даний час співпрацює з тайванською Foxconn і сінгапурською Flex на своїх семи заводах.

Крім того, зарядні пристрої для смартфонів, USB-кабелі та акумулятори, які продаються в Індії, також майже на 100% виробляються вітчизняною промисловістю. Що стосується розумних телевізорів, то у співпраці з Dixon Technologies у компанії є завод по виробництву розумних телевізорів в Тірупаті, штат Андхра-Прадеш. При цьому Xiaomi виробляє в Індії 85% телевізорів, які продаються в цій країні.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button