Новини

Xiaomi “поховала” свій народний флагманський смартфон

Пару днів тому голова Poco, підрозділу компанії Xiaomi, який випустив всього один смартфон, дав привід шанувальникам припустити, що Pocophone F2 вийде в наступному році.


Фактично ж Алвін Тсе (Alvin Tse) опублікував на своїй сторінці в Twitter наступне: «Ви почуєте більше від Poco в 2020 році». Багато профільних ЗМІ, включаючи наше, розцінили це як натяк на Pocophone F2, проте, схоже, поки що рано радіти.

Міш’ал Рахман (Mishaal Rahman), шеф-редактор авторитетного ресурсу XDA Developers, на своїй сторінці звернувся до шанувальниками і ЗМІ, що опублікували такі заголовки: «Яким чином фраза” Ви почуєте більше від Poco в 2020 році “перетворилася в” Pocophone F2 вийде в наступному році “?».

Xiaomi Pocophone F1

[adsforwp id=”10622″]

Після того, як новина буквально стала вірусної, Алвін Тсе видалив свій оригінальний твіт. Тепер же висловлюються припущення, що він лише мав на увазі прийдешні новини про фірмову оболонку Poco Launcher.

З огляду на те, що з моменту виходу Pocophone F1 пройшло вже близько півтора року, за які Redmi виділили в окремий бренд з великою кількістю цікавих моделей, можна припустити, що Pocophone F1 залишиться єдиним смартфоном в цій лінійці, тобто фактично Xiaomi поховала дуже популярну в народі серію.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button