Новини

Xiaomi “поховала” свій народний флагманський смартфон

Обговорення
Xiaomi Pocophone F2

Пару днів тому голова Poco, підрозділу компанії Xiaomi, який випустив всього один смартфон, дав привід шанувальникам припустити, що Pocophone F2 вийде в наступному році.


Фактично ж Алвін Тсе (Alvin Tse) опублікував на своїй сторінці в Twitter наступне: «Ви почуєте більше від Poco в 2020 році». Багато профільних ЗМІ, включаючи наше, розцінили це як натяк на Pocophone F2, проте, схоже, поки що рано радіти.

Міш’ал Рахман (Mishaal Rahman), шеф-редактор авторитетного ресурсу XDA Developers, на своїй сторінці звернувся до шанувальниками і ЗМІ, що опублікували такі заголовки: «Яким чином фраза” Ви почуєте більше від Poco в 2020 році “перетворилася в” Pocophone F2 вийде в наступному році “?».

Xiaomi Pocophone F1

Після того, як новина буквально стала вірусної, Алвін Тсе видалив свій оригінальний твіт. Тепер же висловлюються припущення, що він лише мав на увазі прийдешні новини про фірмову оболонку Poco Launcher.

З огляду на те, що з моменту виходу Pocophone F1 пройшло вже близько півтора року, за які Redmi виділили в окремий бренд з великою кількістю цікавих моделей, можна припустити, що Pocophone F1 залишиться єдиним смартфоном в цій лінійці, тобто фактично Xiaomi поховала дуже популярну в народі серію.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Note10 Lite – бюджетний флагман виявився бюджетнішим ніж очікувалось

В минуле

На SIM-карту тепер можна записувати до 128 Гб даних

В майбутнє

Також буде цікаво