Новини

Huawei йде на рекорд та планує продати чверть мільярда смартфонів

Обговорення
Huawei

Китайський промисловий гігант Huawei докладає всіх зусиль, щоб підрозділ смартфонів не тільки не погіршив свої показники, а й встановив абсолютний рекорд.


Очікувалося, що після введення американських санкцій підрозділ смартфонів Huawei зафіксує спад продажів, проте це далеко не так. Huawei продовжує нарощувати поставки і буквально дихає в спину компанії Samsung.

Huawei

На нещодавній внутрішньої конференції Huawei виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий як Річард Ю (Richard Yu), заявив, що світові поставки смартфонів Huawei в цьому році складуть близько 230 мільйонів штук.

Ми можемо реалізувати 230 мільйонів смартфонів за підсумками 2019 року. Фактичне число буде залежати від спринту за останній місяць. Apple тепер позаду нас.

Річард Ю.

У минулому році Huawei відвантажила 206 мільйонів мобільних телефонів. За прогнозом більш сміливих аналітиків, поставки мобільних телефонів Huawei в цьому році можуть досягти 250 мільйонів одиниць. Згідно з оцінкою Bank of America, світові поставки iPhone в 2020 році досягнуть 202 мільйонів одиниць, а в цьому році вони будуть нижче 200 млн. смартфонів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

lifecell запустив тариф за 70 копійок в день

В минуле

Смартфони OnePlus отримали швидкість, стабільність та кращу камеру

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.