Новини

Huawei йде на рекорд та планує продати чверть мільярда смартфонів

Китайський промисловий гігант Huawei докладає всіх зусиль, щоб підрозділ смартфонів не тільки не погіршив свої показники, а й встановив абсолютний рекорд.


Очікувалося, що після введення американських санкцій підрозділ смартфонів Huawei зафіксує спад продажів, проте це далеко не так. Huawei продовжує нарощувати поставки і буквально дихає в спину компанії Samsung.

Huawei

На нещодавній внутрішньої конференції Huawei виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий як Річард Ю (Richard Yu), заявив, що світові поставки смартфонів Huawei в цьому році складуть близько 230 мільйонів штук.

Ми можемо реалізувати 230 мільйонів смартфонів за підсумками 2019 року. Фактичне число буде залежати від спринту за останній місяць. Apple тепер позаду нас.

Річард Ю.

У минулому році Huawei відвантажила 206 мільйонів мобільних телефонів. За прогнозом більш сміливих аналітиків, поставки мобільних телефонів Huawei в цьому році можуть досягти 250 мільйонів одиниць. Згідно з оцінкою Bank of America, світові поставки iPhone в 2020 році досягнуть 202 мільйонів одиниць, а в цьому році вони будуть нижче 200 млн. смартфонів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button