Новини

Дивина: Redmi оновлює старі моделі смартфонів швидше ніж новинки

Ще влітку Xiaomi оголосила, що близько десятка смартфонів стануть частиною першої хвилі пристроїв, які перейдуть на Android 10 і MIUI 11. Однією з лінійок, яка повинна була першою отримати нову прошивку, стала Redmi Note 7.

Смартфони Redmi Note 7 вже отримали MIUI 11 на базі Android 9 Pie, а тепер стало відомо, що прошивка, заснована на Android 10, вже вступила в стадію бета-тестування в Китаї. Зазвичай для усунення основних помилок і запуску глобальної бета-версії потрібно до трьох тижнів. Після чого піде ще кілька тижнів, щоб презентувати стабільну версію, а потім поширити її серед користувачів по всьому світу.

Android TV 10

Ці дати виглядають досить оптимістичними, особливо з урахуванням того, що Xiaomi раніше пообіцяла почати роботу над Android 10 для Redmi Note 7 і Redmi Note 7 Pro в першому кварталі 2020 року. Виходить, що розробники трудяться з випередженням терміну, що є гарною новиною для користувачів.

Цікаво, що лінійка Redmi Note 7 повинна отримати Android 10 і MIUI 11, випередивши наступників Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro, які в даний час поставляються з Android Pie.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button