Виробники смартфонів намітили новий тренд у розміщенні камер

Зараз на головній

Ні для кого не секрет, що виробники смартфонів активно підглядають у конкурентів вдалі рішення і починають масово їх використовувати. Так було зі збільшенням кількості камер, їх роздільною здатністю, зменшенням рамок дисплея, «чубчиками» й іншим. Директор по продуктам Realme Ван Вей Дерек розповів, чого чекати від більшості смартфонів в найближчому часі.


Представник Realme заявив, що як виробники, так і користувачі вже втомилися від каплевидних вирізів в смартфонах, які були майже у всіх моделях цього та минулого років. Тому він упевнений, що зараз всі компанії активно перейдуть на екрани з отворами під фронтальні камери.

Realme X50
Realme X50

З такою заявою складно не погодитися. Варто лише згадати недавні Huawei Nova 6 або Redmi K30. У майбутньому з подібним дизайнерським рішенням вийдуть Vivo X30, OPPO Reno3 Pro 5G , вся лінійка OnePlus 8 і Samsung Galaxy S11 і багато інших. Більш того, навіть Realme вже анонсувала випуск на початку 2020 року смартфона X50 5G з діркою в екрані.

Ван Вей Дерек визнає, що з точки зору зовнішнього вигляду одиничний отвір в екрані виглядає більш привабливо, але в цьому випадку доводиться жертвувати деякими популярними функціями. Саме тому багато виробників використовують овальний отвір, щоб розмістити в ньому звичайну і надширококутну камери.

Очевидно, що трендом після таких отворів буде використання підекранних камер.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей