iPhone, Samsung, Huawei: лідер продажів може змінитися

Зараз на головній

Аналітики повідомляють, що Samsung Electronics зберігає своє лідерство на світовому ринку смартфонів в цьому році. Проте, його китайський конкурент Huawei Technologies скорочує розрив, незважаючи на американські санкції.


За даними аналітичної компанії Strategy Analytics, південнокорейський технічний гігант Samsung в 2019 році відвантажить 323 мільйони смартфонів і займе 21,3% світового ринку. У минулому році компанія виготовила 291 млн. смартфонів, зайнявши 20,3% ринку.

За оцінками, в цьому році Huawei відвантажить 251 мільйон пристроїв та забере 17,7% ринку, тоді як в минулому році компанія займала тільки 14,4%. Huawei продемонструвала відмінні результати продажів в Китаї, що компенсувало невизначеність покупців в Північній Америці та Західній Європі після ведення американських санкцій. Ринкова частка між двома компаніями скоротиться з 5,9% в 2018 році до, приблизно, 3,6%.

ТОП лідери ринку смартфонів
ТОП лідери ринку смартфонів

Крім того, очікується, що в цьому році смартфони iPhone будуть відвантажені в кількості 193 млн. штук і займуть 13,6% ринку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей