Новини

Honor Magic Watch 2 з NFC та GPS надійшов у продаж

Honor Magic Watch 2

Компанія Huawei розпочала продаж розумного годинника Honor Magic Watch 2. Він дебютував в кінці листопада одночасно зі смартфонами Honor View 30 (вони ж в Китаї – Honor V30 і V30 Pro) і ноутбуком Honor MagicBook.


Поки годинник пропонується в Китаї тільки в версії розміром 46 мм за ціною від 170 до 199 доларів в чорному і коричневому кольорі. Більш доступна версія розміром 42 мм від 155 доларів поки не продається. 

Годинник виконаний корпусі з авіаційної нержавіючої сталі марки 361L і має дизайн, що нагадує традиційні механічні годинники. Модель на 46 мм отримала сенсорний AMOLED екран з діагоналлю 1,39 дюйма 454 х 454 пікселя. Вона здатна працювати без підзарядки до двох тижнів з включеними функціями повідомлень зі смартфона, моніторингу нічного сну і пульсу, при відстеженні спортивних тренувань протягом 90 хвилин тиждень, програванні музики 30 хвилин в тиждень і голосових дзвінках через Bluetooth протягом 30 хвилин в тиждень.

Honor Magic Watch 2

Також підтримується функція здійснення дзвінків по Bluetooth на відстані до 150 м від смартфона. Є модуль NFC, приймач GPS, пульсоиметр і датчик частоти серцевих скорочень.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Windows 10 навчилася приймати дзвінки зі смартфонів

В минуле

Sony Xperia 0 – флагман з Snapdragon 865 на нових зображеннях

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle