Статті

Названо головні відмінності між користувачами Android та iPhone

Обговорення
iPhone 11 Pro Max vs Samsung Galaxy Note 10+
iPhone 11 Pro Max vs Samsung Galaxy Note 10+

Користувачі найдорожчих смартфонів на базі Android використовують 148 МБ інтернету в день. Їх “візаві” завантажують на iPhone в середньому 300 МБ кожен день. Про це в прес-релізі повідомляє мобільний оператор Vodafone.


Аналітики компанії знайшли характерні особливості і відмінності в поведінці столичних власників топових iOS- і Android-смартфонів.

Вони проаналізували звички та уподобання користувачів Apple iPhone 11 Pro Max, 11 Pro і 11, Apple iPhone XR , XS та XS Max. І зрівняли їх з користувачами Samsung Galaxy Note 10 і 10 Plus, Samsung Galaxy S10, S10e і S10 Plus, Huawei P30 і P30 Pro, а також Xiaomi Mi 9T Pro.

Так, власники iPhone менше часу на місяць проводять в популярних додатках, ніж користувачі Android:

 • На шість днів менше в Instagram;
 • На п’ять днів менше в Facebook;
 • Майже на три дні менше слухають музику онлайн і дивляться відео на YouTube.

Якщо ви хочете познайомитися з власниками дорогих iPhone, краще шукати їх в кінотеатрах мережі Multiplex. При цьому столичні власники Android-смартфонів більше люблять Планету Кіно. В цілому , кіно більше люблять користувачі iOS-смартфонів – майже вдвічі більше з них користуються послугами кінотеатрів.

Невелика перевага iOS над Android і серед відвідувачів ТРЦ – 59,7% проти 44,1%. Тут переваги збігаються – обидві категорії користувачів найбільше люблять проводити час в ТРЦ Ocean Plaza і ТРЦ Гулівер.

У виборі країн обидві категорії найчастіше відвідували Туреччину, Польщу та Італію. При цьому користувачі iPhone також подорожували по Іспанії та Німеччини, а власники смартфонів на базі Android частіше їздили до Росії та Угорщини.

Цього літа за кордон виїжджали частіше власники топових моделей на базі iOS: 46% проти 38%. Також вони швидше за все знову опиняться за кордоном в найближчі два місяці: 41% проти 25%

Якщо говорити про транспорт, то половина користувачів як iOS, так і Android пересуваються по місту на автомобілі.

Серед користувачів останніх iPhone котолюбов і цінителів інших домашніх улюбленців в Києві виявилося 11,6%. У той же час , тільки 8.2% киян з Android-смартфоном, обзавелися ще і домашні улюбленцем .

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy A51 вийшов офіційно: цей смартфон точно полюблять українці

В минуле

Samsung почав оновлювати до Andoid 10 свої бюджетні смартфони

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • Жека Синий

  Зачем я это прочитал…

 • Михайло Тільняк

  Дуже цікаво.

 • Михайло Тільняк

  Дуже цікаво.

 • http://facebook.com/profile.php?id=100002430018029 Oleksandr Romanyuk

  Порівняли 10% багатшого населення з 90% біднішого і отримали вражаючі результати

 • https://plus.google.com/105411649399219281594 Stanislav Stanislav

  и правильно, потому что аккумулятор в огрізках полное ничтожество. поєтому и на порядки меньше… потому что владельці “крутых” гаджетов подсознательно бояться, что нужно будет их средство гордости позорно заряжать каждые полдня…. это победа…

Комментарии для сайта Cackle