Новини

iPhone SE 2 Plus – моральний спадкоємець iPhone SE

Обговорення
iPhone SE 2

Ранковий витік про відразу п’яти нових iPhone, які компанія Apple може випустити в 2020 році, знайшов нове підтвердження. Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми зв’язками в ланцюжку виробничих поставок, опублікував такий же прогноз. 


Судячи з усього саме зі звіту Мін-Чі Куо і були взяті ранкові подробиці про лінійку Apple на 2020 року. Однак аналітик не зупинився на цьому з зробив ряд цікавих прогнозів на 2021 рік. 

За даними аналітика, у другій половині 2021 року Apple випустить модель iPhone «найвищого» класу без роз’єму Lightning, яка забезпечить «абсолютно бездротове» використання. На початку 2021 року Мін-Чі Куо очікує запуск iPhone SE 2 Plus – морального спадкоємця популярного iPhone SE в Безрамковому дизайні, але без системи розпізнавання осіб Face ID. Замість цього, ми побачимо сканер відбитків пальців Touch ID в кнопці включення, яка розташується на боці. Раніше аналітик з JPMorgan повідомив, що Apple зважилася на кардинальні зміни у ставленні своєї стратегії з випуску смартфонів і почне випускати iPhone двічі на рік, а не тільки восени. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новий фітнес-трекер робить Xiaomi Mi Band 4 більше неактуальним

В минуле

Android 11 перетворить смартфон у водійські права та паспорт

В майбутнє

Також буде цікаво