Новини

iPhone SE 2 Plus – моральний спадкоємець iPhone SE

Ранковий витік про відразу п’яти нових iPhone, які компанія Apple може випустити в 2020 році, знайшов нове підтвердження. Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми зв’язками в ланцюжку виробничих поставок, опублікував такий же прогноз. 


Судячи з усього саме зі звіту Мін-Чі Куо і були взяті ранкові подробиці про лінійку Apple на 2020 року. Однак аналітик не зупинився на цьому з зробив ряд цікавих прогнозів на 2021 рік. 

За даними аналітика, у другій половині 2021 року Apple випустить модель iPhone «найвищого» класу без роз’єму Lightning, яка забезпечить «абсолютно бездротове» використання. На початку 2021 року Мін-Чі Куо очікує запуск iPhone SE 2 Plus – морального спадкоємця популярного iPhone SE в Безрамковому дизайні, але без системи розпізнавання осіб Face ID. Замість цього, ми побачимо сканер відбитків пальців Touch ID в кнопці включення, яка розташується на боці. Раніше аналітик з JPMorgan повідомив, що Apple зважилася на кардинальні зміни у ставленні своєї стратегії з випуску смартфонів і почне випускати iPhone двічі на рік, а не тільки восени. 

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button