Новини

Samsung випустила телевізор за 38 мільйонів гривень

Нагадаємо, що ще на початку минулого року південнокорейський гігант Samsung продемонстрував перший у світі модульний телевізор великого розміру, який працює на базі панелі MicroLED. А буквально сьогодні компанія офіційно запустила цей телевізор в продаж на індійському ринку.

Відомо, що для покупки доступні відразу кілька моделей в двох лінійках, а саме The Wall Luxury, а також Professional. Так, перша спрямована на споживачів, тоді як друга призначена спеціально для корпоративних клієнтів. Однак які саме відмінності, крім позиціонування, є в представлених лінійках – компанія не пояснює.

Всього представлено три моделі телевізора, серед яких 146-дюймова, розширення якої досягає 4К, 219-дюймова з роздільною здатністю 6К, а також старша 292-дюймова модель з роздільною здатністю 8К. Телевізори обладнані кадрової частотою в 120 Гц і спеціальним процесором Quantum Processor Flex. Що стосується вартості телевізорів, то мінімальна ціна дорівнює 490 тисяч доларів, тоді як максимальна складає близько 1,68 млн доларів без урахування податків.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button