Новини

Смартфони на Android 9 отримали ексклюзив 10-ки

Компанія Google оголосила про вихід корисної функції концентрації уваги Focus Mode додатку Digital Wellbeing (Цифрове благополуччя) зі стадії бета-тестування.


Раніше режим концентрації уваги Focus Mode був доступний тільки для пристроїв з встановленою операційною системою Android 10, а таких на ринку поки ще не занадто багато. Тепер же Google оголосила, що режим доступний для всіх пристроїв з встановленим Digital Wellbeing і батьківськими настройками, включаючи нові смартфони з Android 9 Pie і Android 10. 

Режим концентрації уваги дозволяє тимчасово відключити відволікаючі програми. Якщо ви користувалися бета-версією, то можете і не помітити особливих змін зі стабільним релізом. 

Проте, Google знайшла нові способи зробити Focus Mode більш корисним. Особливо тут виділяється можливість включати і вимикати його автоматично за заданим заздалегідь розкладом.

Також додана функція «зробити перерву», яка дозволить тимчасово відключити режим на п’ять, п’ятнадцять або тридцять хвилин, і «отримати дозу» вашого персонального цифрового наркотика – вийти в соціальні мережі або подивитися ролики на Youtube.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button