Новини

Samsung випустив Android 10 для свого найпопулярнішого смартфону

Кілька днів тому користувачі Samsung Galaxy S10 в Німеччині, які брали участь в бета-тестуванні Android 10, почали отримувати стабільну версію прошивки.


Патч в цьому випадку важив всього 134 МБ, що означало, що остання бета-версія Android 10 для Galaxy S10 була дуже близька до фінальної. Були припущення, що інші користувачі флагмана Samsung отримають оновлення лише в наступному році. Зокрема, на це натякали різні витоки графіків поновлення з різних країн.

Samsung Galaxy S10

Але вийшло інакше. По-перше, оновлення для учасників бета-тестування в підсумку вийшло і в ряді інших країн. А по-друге, сьогодні Samsung випустила стабільну версію Android 10 для тих Galaxy S10, які не брали участі в бета-тестуванні.

Така прошивка важить вже майже 2 ГБ, включаючи заодно грудневий патч безпеки. Оновлення з’явилося для Galaxy S10e, S10 і S10 +. Джерело каже, що стабільна версія Android 10 виходить в Індії, ОАЕ, В’єтнамі, Бангладеш, Алжирі, Великобританії, Ірландії, Іспанії, Польщі та Франції, а незабаром з’явиться і на інших ринках. 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button