Новини

Xiaomi “поховала” свою популярну серію смартфонів

Обговорення
Xiaomi Mi Max

Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) вбив останній цвях в труну надій з приводу відродження лінійки смартфонів Xiaomi Mi Max.


Півроку тому генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) підтвердив, що компанія не планує випускати нові моделі Xiaomi Mi Max. Потім Лу Вейбінг натякнув, що відродити серію Xiaomi Mi Max може бренд Redmi.

Проте, тепер цей же топ менеджер прояснив ситуацію в китайській соціальній мережі Weibo. Відповідаючи на запитання одного з користувачів з приводу дати анонса нового представника лінійки, глава Redmi заявив, що більше нових запусків в серії Xiaomi Mi Max не планується.

Перший Xiaomi Mi Max дебютував в 2016. Моделі серії відрізнялися великими екранами і акумуляторами високої ємності. Останньою новинкою в серії став торішній Xiaomi Mi Max 3 з 6,9-дюймовим дисплеєм і акумуляторною батареєю ємністю 5500 мА · год. В Україні його зараз пропонують за 4099 гривень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi припиняє продажі Mi 9 та Mi 9T Pro

В минуле

Новый смартфон Xiaomi обошел флагманы Samsung

В майбутнє

Також буде цікаво