Новини

Чи дійсно мережі 5G небезпечні: відповідь експерта

Оператори кажуть, що випромінювання 5G боятися не варто. Ця технологія має випромінювання як у 3G, 4G і WiFi і нижче ніж деякі побутові прилади.


Випромінювання мереж 5G має таку ж потужність, як і деякі побутові прилади. Використання невеликих базових станцій цього стандарту для створення щільного покриття не повинно викликати тривоги, пише ZDNet .

За словами представників двох найбільших мобільних операторів Австралії, типова потужність випромінювання 5G нижче таких побутових приладів як мікрохвильова піч або радіоняня. У Telstra і Optus кажуть, що використання невеликих базових станцій на зменшеній потужності забезпечує краще з’єднання і передачу даних.

5G

Рівень випромінювання 5G виявився схожим на рівень випромінювання 3G, 4G і WiFi. Таку ж потужність випромінюють побутові рації, точки доступу, мітки для ключів, пульти дистанційного керування.

За очікуваннями заступника міністра цифрової трансформації Олександра Шелеста, зв’язок 5G покоління з’явиться в Україні в 2022 році. Нова технологія обіцяє збільшення швидкості передачі даних до 10 Гб / с. Затримки сигналу мінімальні – до 1 мс. Підключених пристроїв може бути до мільйона на квадратний кілометр.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button