Новини

Смартфони HUAWEI зможуть потягатись з топовими відеокартами

Обговорення
Huawei Enjoy 10 Plus

Рейтрейсінгом в комп’ютерних іграх вже нікого не здивуєш: трасування променів дісталася навіть до найдавніших тайтлів, що з’явилися на світ задовго до новомодної технології. Зате у виробників смартфонів є всі шанси вразити недосвідчену публіку, продемонструвавши заповітне RTX On на кишенькових пристроях. Саме так і вчинила HUAWEI, флагманський процесор якої легко впорався з, здавалося б, майже нездійсненним завданням.


Технологію показали на прикладі гри Love is Justice від NetEase. Для цього був використаний флагманський процесор HUAWEI Kirin 990, чия продуктивність нехай і поступається A13, яким хизується, iPhone 11, але перевищує показники Snapdragon 855 і A12. Для запуску також потрібна була операційна система EMUI.

На думку експерта , трасування променів значно знижує час автономної роботи смартфона і вимагає всієї доступної обчислювальної потужності телефону. Потенційним вирішенням цієї проблеми може бути обмеження числа кадрів в секунду, проте в цілому, судячи з усього, у Kirin 990 не було великих проблем з рейтрейсінгом.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10T приємно здивував ціною: характеристики

В минуле

Названо додатки в Google Play, які знімають ваші кошти

В майбутнє

Також буде цікаво