Новини

Київстар запустив вкрай потрібну для українців послугу

Відмінні новини приходять від компанії «Київстар». Завдяки її зусиллям в нашу країну приходить такий новітній тренд в сфері світової охорони здоров’я, як телемедицина. Це означає, що в тому випадку, якщо вам необхідна консультація лікаря, але немає ніякої можливості відвідати поліклініку, ви можете поспілкуватися з лікарем через спеціальний додаток.


Що можна зробити через новий додаток від Київстар

Використовуючи новітню розробку від найбільшого оператора мобільного зв’язку в нашій країні, ви зможете стежити за своїм здоров’ям цілодобово. Телемедицина вже стала дуже популярна в усіх розвинених країнах. Адже вона надає можливість в будь-який зручний час отримати цілий спектр лікарських послуг:

  • Консультацію фахівця через чат, аудіо- або відеодзвінок.
  • Напрямок від лікаря.
  • Записатися на проведення аналізів, отримати їх розшифровку.
  • Попросити, щоб вам доставили ліки.
  • Скласти календар прийому препаратів і чергових консультацій.

Зараз в технічній підтримці програми працює вже понад сорок дипломованих фахівців, і далі буде більше. На даний момент можна отримати консультацію ендокринолога, терапевта, уролога, дерматолога, гінеколога, невропатолога, сімейного лікаря. Всього штат може провести до п’яти тисяч консультацій на добу.

Як почати користуватися новою послугою

Додаток, який відкриває вам доступ до проривної технології телемедицини, називається «Доктор Онлайн». Завантажити його можна з App Store або Play Market. Скористатися послугами можуть не тільки абоненти Київстар – ваш мобільний оператор ролі не грає. Десятихвилинна консультація обійдеться вам в 50-70 гривень в залежності від рівня лікаря. Оплатити послуги ви можете як з мобільного рахунку, так і за допомогою банківської картки. Ви самі вибираєте той спосіб, який зручніше для вас.

Деякі скептики вказують, що існує небезпека витоку даних в руки третіх осіб. Однак вся інформація про вас і ваше здоров’я, яку ви залишаєте в додатку, буде надійно захищена. Дотримання лікарської таємниці також гарантовано усіма фахівцями, які працюють в підтримці програми. Так що боятися інновацій в сфері медицини не варто. Навпаки, це унікальна можливість зробити ще один крок до того, щоб охорона здоров’я в нашій країні знову стало одним з кращих в світі, як це було колись.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

3 Comments

  1. Київстар – просто “шарашкіна” контора. Я декілька разів ходив до їхнього “сервісного центру”, так званого, намагався відновити сім-картку після втрати телефону. І вони не змогли. І найбільше вразила не їхня неспроможність і безсилість вирішити питання, а саме відношення зверхнє й нахабне. Вони просто насміхались наді мною. Консультант ша постійно з’їжала з теми, переводячи мову на різні акції й “спец-пропозиції”, спілкувалась глузливо і, так би мовити, “на от*бісь”.. Гірко усвідомлювати, що оператор з таким гучним ім’ям – насправді просто зборище ідіотів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button