Новини

Samsung Galaxy A51: багатообіцяючий смартфон виходить вже днями

Обговорення
Samsung Galaxy A51

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore), який регулярно публікує достовірну інформацію про новинки мобільної індустрії, стверджує, що Samsung Galaxy A51 вийде найближчим часом.


Пару тижнів тому Samsung Galaxy A51 засвітився в базі даних Wi-Fi Alliance під позначенням SM-A515F. Тепер же ці відомості підтверджує Національна комісія з мовлення та телекомунікацій Таїланду (NBTC), яка видала пристрою необхідний для виходу в країні сертифікат.

Перспективний новачок, якому пророкують відмінні продажі, повинен бути побудований на базі однокристальної системою Exynos 9611 і оснащений 4 ГБ оперативної і 64 або 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті.

Samsung Galaxy A51

В основній камері буде чотири датчика зображення роздільною здатністю 32, 12, 12 і 5 Мп. З коробки смартфон буде працювати під управлінням операційної системи Android 10 з фірмовим інтерфейсом One UI 2.0.

Анонс новинки може відбутися вже наступного тижня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro: бюджетні смартфони рекордсмени

В минуле

Користувачі Windows 10 зіткнулись з проблемами під час оновлення

В майбутнє

Також буде цікаво