Статті

Як захистити смартфон від дітей та обмежити його використання

У сучасному світі просто немає можливості заховати свій гаджет від дитини. А раз дітей не можна назвати самими сумлінними користувачами, слід було б подбати заздалегідь про те, що робити, якщо пристрій потрапить в руки дитини. І зараз ми розповімо, як налаштувати Android -смартфон або планшет так, щоб можна передати його вашій дитині без побоювання.


Якщо ви хочете купити вашій дитині власний Android-смартфон або планшет або дати на час покористуватися своїм, то Google пропонує широкий спектр засобів управління для безпечного використання гаджетів дітьми. Основним інструментом в даному випадку буде виступати додаток під назвою Google Family Link. Для початку вам треба встановити його за цим посиланням з магазину Play Store.

Google Family Link

Далі вам потрібно створити сімейний профіль. Але майте на увазі, що для цього вам знадобиться два аккаунта – ваш власний (батьківський), і аккаунт дитини (дитячий). Дитина буде використовувати обліковий запис Google, який буде головним на пристрої, але контроль над обліковим записом буде у батьківського аккаунта на цьому ж (не забудьте поставити на нього пароль) або на іншому смартфоні або планшеті.

При першому запуску з захищеного облікового запису додаток Google Family Link автоматично налаштовується як «адміністратор пристрою», до якого у аккаунта дитини не буде доступу. Таким чином, дитині важко обійти обмеження додатки . Можна налаштувати наступні параметри:

  • Максимальний час використання смартфона в день.
  • Час відходу до сну.
  • Обмежити / повністю заборонити використання окремих додатків.
  • Налаштувати фільтрацію сайтів в інтернет-браузері.
  • Дізнаватися дані про запущені програми.
  • Миттєве блокування смартфона.
  • Скидання налаштувань смартфона.
  • Батьківський контроль в ігровому магазині.

Батьки будуть також отримувати повідомлення, коли дитина встановлює додаток з магазину Play Store, а також сигнали про те, що з телефону дитини була зроблена спроба відвідування заборонених ресурсів в веб-браузері. Також можна налаштувати функцію, яка дозволить дитині «попросити дозволу» відвідати той чи інший веб-сайт або завантажити програму в магазині. Запит можна відхилити або схвалити тільки на батьківському акаунті, який отримає відповідний запит.

А що обмежити не вдасться?

Також варто відзначити, що Family Link не може контролювати СІМ-карти пристроїв і не дозволяє регулювати потік інтернет-трафіку або дзвінки і СМС. З іншого боку, синхронізація з телефонною книгою все ж таки присутня і можна буде відстежити, які дзвінки і яким абонентам здійснював малолітній користувач. Ще тут є можливість заблокувати запуск додатків в певний час або по-вашому бажанню. Наприклад, можна буде обмежити запуск ігор в той момент, коли дитина повинна робити уроки або спати.

В цілому Family Link – досить потужний інструмент для контролю за дітьми. Але ми б не радили ним зловживати і забороняти все підряд. Так, поза всяких сумнівів потрібно обмежувати спірний контент в інтернеті і на YouTube, але в кінці-кінців найголовніше – це довіра, а не наявність якихось обмежень.

Завантажити: Google Family Link

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button