Новини

iPhone 12 Pro: 6 ГБ ОЗУ та найновіші технології

Після виходу iPhone 11 в вересні цього року почали з’являтися чутки про лінійку iPhone 12. Незважаючи на те, що презентація нових смартфонів відбудеться тільки у вересні наступного року, багато аналітиків вже роблять свої прогнози.


Нещодавно аналітик Barclays Блейн О’Кертіс (Blayne O’Curtis) відправився в Азію, щоб зустрітися з виробниками в ланцюжку поставок Apple. В результаті був опублікований прогноз по серії iPhone 12 і довгоочікуваному компактному смартфону iPhone SE 2.

За словами О’Кертіса, iPhone 12 Pro і Pro Max можуть бути оснащені 6 ГБ оперативної пам’яті. Нагадаємо, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max отримали по 4 ГБ оперативної пам’яті. Аналітик також стверджує, що обидві моделі будуть мати можливість точного розпізнавання 3D-зображення на фотографії і підтримку міліметрових хвиль для кращої продуктивності 5G.

iPhone SE 2

Базова модель iPhone 12 буде мати 4 ГБ оперативної пам’яті. Аналітик відзначив, що так званий iPhone SE 2 все ще перебуває в стадії підготовки. Його виробництво повинне початися в лютому наступного року. Очікується, що недорогий пристрій буде схоже на iPhone 8 з 4,7-дюймовим дисплеєм і сенсорною кнопкою Home. При цьому він отримає SoC Apple A13 і 3 ГБ оперативної пам’яті.

iPhone SE 2 з’явиться в продажу приблизно в березні. Джерело додає, що зазвичай прогнози цього аналітика є досить точними.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button