Що буде, якщо підключити смартфон до двох зарядок одночасно

Треба прочитати

Сучасні смартфони (переважно флагмани) підтримують і провідну, і бездротову зарядки. Перша, звичайно, зручніше, зате друга, як правило, потужніше. Але що буде, якщо смартфон підключити одночасно і до одного, і до іншої?


Такий експеримент провели на прикладі iPhone 11 Pro Max, Huawei Mate 30, Xiaomi Mi 9 і Samsung Galaxy S10 +. Спочатку ці моделі під’єднували до звичайної зарядки, потім до бездротової – щоб упевнитися, що все працює. А потім підключали до обох. Який результат?

Як виявилося, у всіх випадках спрацювала одна і та ж схема: потужність бездротової зарядки падала практично до нуля, смартфон переключався на дротову зарядку. Наприклад, при «подвійний зарядці» iPhone 11 Pro Max потужність бездротової знизилася до 1 Вт, потужність провідної склала 21,35 Вт. У разі Huawei Mate 30 розподіл склав 0,28 і 13,52 Вт на користь провідної, в разі Xiaomi Mi 9 – 0,15 і 16,94 Вт, в разі Samsung Galaxy S10 + – 0,47 і 14,6 Вт відповідно.

Huawei Mate 30 і його «подвійна зарядка»
Huawei Mate 30 і його «подвійна зарядка»

iPhone 11 Pro Max і його «подвійна зарядка»
iPhone 11 Pro Max і його «подвійна зарядка»

Samsung Galaxy S10 + і його «подвійна зарядка»
Samsung Galaxy S10 + і його «подвійна зарядка»

Xiaomi Mi 9 і його «подвійна зарядка»
Xiaomi Mi 9 і його «подвійна зарядка»

А в кінці дослідження зроблено цілком логічний висновок-прохання не використовувати дві зарядки одночасно – це може не тільки позначитися на терміні життя акумулятора, але і привести до його пошкодження.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей