Новини

Що буде, якщо підключити смартфон до двох зарядок одночасно

Обговорення
Зарядка сматфону
Зарядка сматфону

Сучасні смартфони (переважно флагмани) підтримують і провідну, і бездротову зарядки. Перша, звичайно, зручніше, зате друга, як правило, потужніше. Але що буде, якщо смартфон підключити одночасно і до одного, і до іншої?


Такий експеримент провели на прикладі iPhone 11 Pro Max, Huawei Mate 30, Xiaomi Mi 9 і Samsung Galaxy S10 +. Спочатку ці моделі під’єднували до звичайної зарядки, потім до бездротової – щоб упевнитися, що все працює. А потім підключали до обох. Який результат?

Як виявилося, у всіх випадках спрацювала одна і та ж схема: потужність бездротової зарядки падала практично до нуля, смартфон переключався на дротову зарядку. Наприклад, при «подвійний зарядці» iPhone 11 Pro Max потужність бездротової знизилася до 1 Вт, потужність провідної склала 21,35 Вт. У разі Huawei Mate 30 розподіл склав 0,28 і 13,52 Вт на користь провідної, в разі Xiaomi Mi 9 – 0,15 і 16,94 Вт, в разі Samsung Galaxy S10 + – 0,47 і 14,6 Вт відповідно.

Huawei Mate 30 і його «подвійна зарядка»

Huawei Mate 30 і його «подвійна зарядка»

iPhone 11 Pro Max і його «подвійна зарядка»

iPhone 11 Pro Max і його «подвійна зарядка»

Samsung Galaxy S10 + і його «подвійна зарядка»

Samsung Galaxy S10 + і його «подвійна зарядка»

Xiaomi Mi 9 і його «подвійна зарядка»

Xiaomi Mi 9 і його «подвійна зарядка»

А в кінці дослідження зроблено цілком логічний висновок-прохання не використовувати дві зарядки одночасно – це може не тільки позначитися на терміні життя акумулятора, але і привести до його пошкодження.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft не дозволяє оновити Windows 10 ряду користувачів

В минуле

Samsung Galaxy S11 розчарував мільйони покупців ще до виходу

В майбутнє

Також буде цікаво