Новини

Проти Vodafone запустили флешмоб у Facebook: що сталося

Останнім часом українці все частіше висловлюють невдоволення своїми операторами мобільного зв’язку. Основними приводами для збурень є якість зв’язку, тарифи, а іноді і звинувачення в шахрайських схемах. 


Як повідомляє видання obozrevatel.com, минулого тижня в українському сегмент Facebook почав набирати активність пост користувача Олени Чорної , який вже підтримали тисячі користувачів (на момент написання новини пост набрав понад 7 тисяч реакцій). Олена пише про те, що йде від оператора з тегом # водафонпрощай: “Чому я йду від Vodafone Ukraine? Жахлива якість зв’язку, найповільніший інтернет, обманюють в рахунках “. Оператору нічого не залишалося, як відповісти, що їм шкода, що абонент вирішила покинути їх мережу.

Пост продовжує активно розлітатися по мережі, збираючи все більше солідарних користувачів.

Нагадаємо, що Vodafone Ukraine обслуговує 19,7 млн абонентів в Україні. У жовтні 2019 року Антімонопольний комітет дозволив азербайджанському мобільному оператору Bakcell купити понад 50% акцій в компанії Preludium BV (Амстердам, Нідерланди). Через нідерландську компанію Vodafone Ukraine входить до російської групи МТС. Як відзначають в комітеті, це дозволить азербайджанській компанії отримати опосередкований контроль над українським мобільним оператором ВФ Україна (ТМ Vodafone Ukraine).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Идите вы на x+y+j со своими прощальными статейками. Отличный оператор с отличными тарифами и единственный конкурент Киевстар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button