Новини

Sony Xperia 3 вперше засвітилась на живій фотографії

Мережеві джерела опублікували «живу» фотографію, на якій, як стверджується, зображений майбутній флагманський смартфон Sony – апарат Xperia 3.

На знімку показаний апарат, обладнаний дисплеєм без вирізу і отворів. Фронтальна камера розташується на рамці над екраном. Крім того, можна бачити бічній дактилоскопічний сканер для зняття відбитків пальців.

Sony Xperia 3
Sony Xperia 3

Моделі Xperia 3 приписують використання процесора топового рівня Snapdragon 865, який поки офіційно не представлений. Згідно з останніми чутками , цей чіп вбере в себе обчислювальні ядра з архітектурою ARM Cortex-A77 і ARM Cortex-A55, графічний прискорювач Adreno 650, а також контролер оперативної пам’яті LPDDR5.

Sony нібито проектує дві модифікації Xperia 3 – з кодовими іменами Kona і Huracan. Одна з них отримає підтримку стільникового зв’язку п’ятого покоління (5G), інша – ні.

Snapdragon 865

У тильній частині розташується багатомодульна камера, яка трохи виступає за межі задньої панелі корпусу.

Презентація смартфона очікується в лютому. Ймовірно, апарат дебютує на виставці мобільної індустрії Mobile World Congress (2020), яка пройде з 24 по 27 лютого в Барселоні (Іспанія).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button