Новини

Власники Xiaomi Mi Band скаржаться на проблеми при роботі з новими смартфонами

Обговорення
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Android 10 поступово поширюється по ринку, і недавно стало зрозуміло, що у браслетів Xiaomi Mi Band є проблеми при роботі з новою версією ОС. Якщо точніше, з MIUI 11.


Зокрема, користувачі повідомляють про проблеми з повідомленнями і вібрацією. Наприклад, не приходять повідомлення WhatsApp і WeChat.

Копання Xiaomi спробувала розібратися в проблемі, причому без всяких патчів. Вирішити проблему можна просто за допомогою певних маніпуляцій в налаштуваннях смартфона.

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4

Потрібно перейти в пункт «Повідомлення» і там знайти додаток Mi Sports App. Далі Xiaomi не говорить, що потрібно робити, але, ймовірно, потрібно перевірити наявні дозволи. Аналогічні маніпуляції потрібно проробити з додатком Xiaomi Sports.

Можливо, пізніше Xiaomi випустить оновлення для MIUI, яке вирішить проблему без необхідності втручання з боку користувача.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Україна стала другою за темпами зростання покупок на AliExpress

В минуле

Samsung Galaxy M50: середнячок з великим акумулятором та потужним процессором

В майбутнє

Також буде цікаво