Новини

Xiaomi Mi 10T: дата виходу офіційно підтверджена

Обговорення
Xiaomi Mi 10T

Раніше повідомлялося про те, що офіційний дебют однокристальної системи MediaTek MT6885 відбудеться 26 листопада. Це модель середнього класу з вбудованим модемом 5G, яка повинна дебютувати в смартфоні Xiaomi Mi 10T.


Очікується, що Xiaomi Mi 10T буде офіційно анонсований в цей же день, проте тепер ми точно знаємо, що смартфон не надійде в продаж ні в листопаді, ні в грудні цього року.

Справа в тому, що тайванська компанія MediaTek в особі генерального директора MediaTek Кая Лісінга (Cai Lixing) підтвердила, що перші смартфони на базі MediaTek MT6885 надійдуть в продаж тільки в першому кварталі наступного року.

Виходить, що Xiaomi Mi 10T може з’явитися на прилавках магазинів не раніше січня, а до Європи смартфон, імовірно, дістанеться тільки до лютого-березня наступного року.

Xiaomi Mi 10T буде оснащений здвоєною фронтальною камерою, як у Samsung Galaxy S10 +. Він повинен стати найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. В Китаї ця модель отримала назву Redmi K30.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10: 108 Мп, Snapdragon 865, 90 Гц та доступна ціна

В минуле

4K в маси: в Україну прийшов китайський виробник Smart TV

В майбутнє

Також буде цікаво