Новини

Samsung Galaxy S11: точно відому яку камеру отримає майбутній флагман

Обговорення
Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Ще до анонсу Xiaomi Mi Note 10 подейкували, що його 108-мегапіксельна камера буде ексклюзивом кілька місяців. Наступним смартфоном, в якому буде використовуватися такий датчик зображення, повинен стати Samsung Galaxy S11.


Раніше це були лише припущення, проте тепер з’явилися докази того, що Samsung використає 108-мегапіксельну камеру в своєму наступному флагмані. У третій бета-версії фірмової прошивки One UI 2.0, яка була випущена в кінці цього тижня для Samsung Galaxy S10, виявилися рядки коду тільки з роздільною здатністю 12 000 х 9 000 пікселів. Це відповідає розширенню 108 Мп, тобто датчику, який встановлений в Xiaomi Mi Note 10, а також в Xiaomi Mi Mix Alpha.

Ніхто з виробників не додає в вихідний код прошивки згадку підвищеної роздільної здатності, якщо він не працюють над її реалізацією в наступному своєму смартфоні. Тобто сам факт згадки 108-мегапіксельних знімків в One UI 2.0 є підтвердженням того, що така камера з’явиться в наступному флагманському смартфоні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

OnePlus 8: вибвцю флагманів помітили у перших користувачів

В минуле

Sony: PlayStation 5 найпростіша консоль в історії компанії

В майбутнє

Також буде цікаво