Новини

iPhone стрімко дешевшають. Що трапилось?

Як повідомляють аналітики Barclays, компанія Apple відмовляється від своєї стабільної цінової політики. Щоб розширити користувацьку базу, Apple почала продавати iPhone за нижчою ціною.

Тім Лонг (Tim Long), аналітик Barclays по ІТ-обладнанню, зазначив в кінці минулого тижня, що середня ціна продажу iPhone зменшилася в порівнянні з попередніми роками.

Незважаючи на зниження продажів iPhone, Apple в третьому кварталі повідомила про гарні показники продажу і прибутку. Ціна акцій виросла більш ніж на 1%. Технічний гігант на чолі з Тімом Куком повідомив, що прибуток на акцію становить 3,03 долара, а виручка – 64 мільярди доларів. Аналітики очікували, що прибуток на акцію складе 2,48 долара, а виручка – 62,99 мільярда доларів. Показники Apple виросли через високий попит на iPad і AirPods і зростання бізнесу Apple в сфері сервісів.

iPhone XS

Виручка від продажів iPhone склала 33,36 мільярда доларів, що трохи вище оцінки в 32,42 мільярда доларів. Але Ланг сказав, що середня ціна iPhone знизиться на 10% в четвертому кварталі. Компанія очікує, що середня ціна продажу знизиться на 12% за весь 2019 рік. Крім того, вона впаде ще нижче, приблизно на 6,5% в наступному році.

У вересні Apple випустила три нових iPhone: iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 коштує від 699 доларів і на 50 доларів дешевше торішнього iPhone XR. Очікується, що більш низькі ціни залучать більше покупців.

Залишається дочекатися виходу iPhone 5G і побачити, яку цінову політику Apple вибере в наступному році.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button