Новини

Оператор Lifecell запустив найдешевший тариф в Україні

Одним з найбільш великих і відомих стільникових операторів в Україні є Lifecell, який намагається робити все можливе для того, щоб як можна більш широке коло людей платило йому якомога більше грошей, адже від цього залежить прибуток всієї телекомунікаційної компанії. Для досягнення результат компанії необхідно залучити якомога більше нових абонентів, а можливо навіть повернути деяких старих. Спеціально для цього оператор зв’язку запустив найдешевший тарифний план в Україні, який доступний всього лише за 20 гривень на місяць. Це не якась тимчасова акція, як можна було подумати, а цілком собі постійна пропозиція, яка буде залишатися актуальною ще довго.

Щомісяця в рамках тарифного плану абонент стільникового оператора Lifecell отримує 10 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах трьох поколінь, а досягати така, як всім напевно вже добре відомо, здатна значення в цілих 300 Мбіт/с, тобто вкрай великого. Витрачати трафік дозволено на будь-які цілі та потреби, тобто з його допомогою можна дивитися фільми, переглядати сайти, слухати музику, завантажувати файли або здійснювати будь-які інші дії без будь-яких обмежень.

Lifecell

Крім пакета інтернет-трафіку, абонент щомісяця отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери. СМС пакетів не передбачено, вартість повідомлення становить 25 копійок. Один з найбільших плюсів нового тарифу в тому, що він пропонує повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Lifecell, які дозволяють без зайвих складнощів здійснювати голосові дзвінки на номери даної компанії без обмежень по тривалості і частоті.

Щоб пакет мобільного інтернету не витратився занадто швидко клієнту оператора надають безлімітний трафік для популярних соцмереж, в число яких входять Facebook, Instagram і Twitter. Усі такі можливості пропонує новий тарифний план під назвою «Залізна двадцятка».

Бочка дьогтю

На жаль, тариф діє не по всій території України, він доступний тільки в містах:

– Західній України: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево і Рівно.

– Південної України: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.

– Східної України: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровськ, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button