Новини

Microsoft назвала кращу операційну систему для смартфонів

Обговорення
Surface Duo

Складаний смартфон Microsoft Surface Duo став справжньою несподіванкою для всіх. Нещодавно глава продуктової лінійки Microsoft Devices Панос Панай поділився деталями розробки пристрою. Тепер же він розповів, яка мобільна операційна система краща.


Крім анонсу Surface Duo, великим сюрпризом стало використання в ньому операційної системи Android замість власної розробки редмондців. У відповідь на запитання журналістів про вибір ОС для смартфона топ-менеджер Microsoft заявив наступне:

«Кращою операційною системою для цього продукту є Android», – сказав Панос Панай.

Глава Microsoft Devices не пояснив, чому саме Android найкраще підходить для Surface Duo, а не Windows 10X, яка оптимізована під роботу з двома дисплеями і встановлена на схожому за своїм принципом доладному планшеті Surface Neo.

Відзначимо, що співтовариство розробників невдоволено вибором Microsoft на користь Android і створило петицію з вимогою використовувати Windows 10X в Surface Duo.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Microsoft повідомила про “кінець” Windows 7 Pro

В минуле

Xiaomi Mi Band 5 зможе поліпшити ваше самопочуття

В майбутнє

Також буде цікаво